Oferta internetu radiowego ELTRONIK kierowana jest zarówno do firm i instytucji, jak i osób prywatnych, zamieszkałych wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości instalacji tradycyjnej sieci kablowej lub sieci światłowodowej.

Zapewniamy internet radiowy, którego cena zaczyna się już od 55 zł miesięcznie. W ofercie kierowanej do klientów indywidualnych znajdą Państwo dwa warianty usługi – 20 Mbit/s lub 30 Mbit/s. Klienci biznesowi mogą natomiast liczyć na indywidualnie negocjowaną ofertę, w ramach której prędkość łącza może wynosić nawet 1000 Mbit/s. Aby mieli Państwo pewność, że w Państwa miejscu zamieszkania możliwe będzie zapewnienie wysokiej jakości połączenia, polecamy skorzystanie z zamówienia bezpłatnej wizyty naszych techników, którzy dokonają sprawdzenia warunków technicznych.

Internet radiowy ELTRONIK – dlaczego warto?

Nielimitowany internet

Radiówka ELTRONIK nie narzuca żadnych ograniczeń w czasie korzystania ani w ilości przesyłanych danych;

Stała prędkość

Prędkość łącza, stanowiąca przedmiot umowy jest średnio w 98% gwarantowana.

Wysokiej jakości sprzęt

Stosujemy sprzęt firmy TP-LINK oraz Ubiquiti, a także wykorzystujemy nowoczesne technologie, takie jak 802.11n czy 802.11ac, dzięki czemu osiągamy niskie czasy opóźnień (tzw. ping). Stosowane rozwiązania pozwalają na komfortowe korzystanie nawet w momentach intensywnego przesyłania danych, np. podczas grania w gry on-line czy prowadzenia wideorozmów.

Połączenie typu „punkt – punkt”

Polega na zestawieniu dedykowanego łącza fizycznego pomiędzy Państwa lokalizacją, a naszym urządzeniem, które podłączone jest bezpośrednio z siecią kablową, w tym w większości światłowodową. Brak punktu pośrednich w takim połączeniu to gwarancja uzyskania przepływności rzędu +200 Mbit/s.

Atrakcyjna cena

Radiówka ELTRONIK nie wymaga doprowadzenia kosztownej sieci kablowej, wykonywania wykopów, instalacji dodatkowych słupów czy wysokich anten, dzięki czemu jego koszt jest niższy.

Łatwa instalacja

Internet radiowy ELTRONIK instalowany jest poprzez wykonanie zaledwie jednego otworu w ścianie, celem przeprowadzenia przez niego kabla z pomieszczenia do anteny zamocowanej na zewnątrz.

Możliwość podłączenia wielu urządzeń

Istnieje opcja, aby sygnał został rozdzielony do kilku urządzeń, z których Państwo korzystają.

Serwis techniczny

Nasi technicy są dostępni codziennie do godziny 21:30, służą pomocą i poradą oraz błyskawicznie reagują na zgłaszane przez Państwo usterki. Klienci biznesowi mogą mieć zagwarantowany w umowie czas reakcji serwisu. Dodatkowo, każdy Klient ma przydzielonego osobistego opiekuna, do którego może zwracać się z wszelkimi pytaniami dotyczącymi internetu w technologii radiowej.

Bezpieczeństwo

Posiadamy Certyfikat Bezpieczeństwa Przemysłowego, wydany przez ABW.

Możliwość korzystania z innych usług telekomunikacyjnych – np. telefonia.

Klient indywidualny
Prędkość łącza
20 Mb/s*
Prędkość łącza
30 Mb/s*
55 zł/mies.
  • Aktywacja od złotówki
  • Długość umowy 24 miesiące
  • Brak limitu pobierania danych
72 zł/mies.
  • Aktywacja od złotówki
  • Długość umowy 24 miesiące
  • Brak limitu pobierania danych

*- prędkość zależy od możliwości technicznych w danym regionie

Klient biznesowy
Oferta i ceny negocjowane indywidualnie. W ofercie łącza symetryczne nawet do 100Mbit/s.

Zapytaj o ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy. Oferta i ceny negocjowane indywidualnie: 

56 6498 110, 602 113 643