Oferta Internetu radiowego ELTRONIK kierowana jest zarówno do firm i instytucji jak i osób prywatnych, zamieszkałych wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości instalacji tradycyjnej sieci kablowej lub sieci światłowodowej.

Zapewniamy Internet radiowy, którego cena zaczyna się już od 55 zł miesięcznie. W ofercie kierowanej do klientów indywidualnych znajdą Państwo dwa warianty usługi – 20 Mbit/s lub 30 Mbit/s. Klienci biznesowi mogą natomiast liczyć na indywidualnie negocjowaną ofertę, w ramach której prędkość łącza może wynosić nawet 1000 Mbit/s. Aby mieli Państwo pewność, że w Państwa miejscu zamieszkania możliwe będzie zapewnienie wysokiej jakości połączenia, polecamy skorzystanie z zamówienia bezpłatnej wizyty naszych techników, którzy dokonają sprawdzenia warunków technicznych.

Internet radiowy ELTRONIK – dlaczego warto?

Nielimitowany Internet

Radiówka ELTRONIK nie narzuca żadnych ograniczeń w czasie korzystania ani w ilości przesyłanych danych. Jako jeden z nielicznych operatorów w regionie oferujemy Internet bez limitu GB, który jest idealnym rozwiązaniem do pracy i nauki zdalnej.

Stała prędkość

Prędkość łącza, stanowiąca przedmiot umowy jest średnio w 98% gwarantowana.

Wysokiej jakości sprzęt

Stosujemy sprzęt radiowy firmy Ubiquiti, oferujący nowoczesne technologie, takie jak 802.11ac, dzięki czemu osiągamy niskie czasy opóźnień (ping). Stosowane rozwiązania pozwalają na komfortowe korzystanie z usługi nawet w momentach intensywnego przesyłania danych, np. podczas grania w gry on-line czy prowadzenia wideorozmów.

Połączenie typu „punkt – multipunkt”

Łącze radiowe zestawiamy pomiędzy Państwa lokalizacją, a naszym nadajnikiem, który podłączony jest bezpośrednio z siecią kablową, w tym w większości światłowodową.

Atrakcyjna cena

Koszt aktywacji (w tym montaż) to tylko 56 zł. Dodatkowo ELTRONIK oferuje Państwu router na własność za symboliczne 1 zł.

Łatwa instalacja

Montaż polega na poprowadzeniu kabla z pomieszczenia, gdzie instalowany będzie router do anteny mocowanej na zewnątrz budynku na uchwycie. Kabel przeprowadzamy przez otwór w ścianie lub wykorzystując istniejące otwory bądź szczeliny wentylacyjne. Zawsze staramy się aby instalacja była jak najmniej inwazyjna. Jeśli wewnątrz domu/mieszkania mają Państwo własną sieć LAN istnieje możliwość podłączenia naszej instalacji do tej sieci np. w szafce teletechnicznej.

Możliwość podłączenia wielu urządzeń

Dzięki routerowi Internet może być rozdzielony do kilku urządzeń, z których Państwo korzystają.

Serwis techniczny

Nasi technicy są dostępni codziennie do godziny 21:30, służą pomocą i poradą oraz błyskawicznie reagują na zgłaszane przez Państwo usterki. Klienci biznesowi mogą mieć zagwarantowany w umowie czas reakcji serwisu. Dodatkowo, każdy Klient ma przydzielonego osobistego opiekuna, do którego może zwracać się z wszelkimi pytaniami dotyczącymi Internetu w technologii radiowej.

Bezpieczeństwo

Posiadamy Certyfikat Bezpieczeństwa Przemysłowego, wydany przez ABW.

Możliwość korzystania z innych usług telekomunikacyjnych – np. telefonia.

Klient indywidualny
Prędkość łącza
20 Mb/s
Prędkość łącza
30 Mb/s
55 zł/mies.
  • Aktywacja 56 zł
  • Długość umowy 24 miesiące
  • Brak limitu pobierania i wysyłania danych
72 zł/mies.
  • Aktywacja 56 zł
  • Długość umowy 24 miesiące
  • Brak limitu pobierania i wysyłania danych

– Promocja ograniczona czasowo i terytorialnie, cena zawiera upust ze względu na korzystanie z eFaktury


Klient biznesowy

Zapytaj o ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy. Oferta i ceny negocjowane indywidualnie: 

56 6498 110, 602 113 643.