ELTRONIK oferuje usługę telefonii stacjonarnej, która skierowana jest do użytkowników indywidualnych zamieszkałych na terenie miast: Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Lubawa, Biskupiec, Kurzętnik, Nielbark, Kruszynki, Karbowo, Mszanowo oraz Bratian. Zapewniamy możliwość połączeń lokalnych, międzymiastowych, komórkowych oraz międzynarodowych w atrakcyjnych cenach abonamentu.

Oferujemy usługę Twój Fon, dzięki której w Państwa domu może zostać uruchomiony telefon stacjonarny. Nasi Klienci mogą wybierać spośród 5 elastycznych planów taryfowych oraz korzystać z wielu udogodnień, które zapewniane są w ramach każdej taryfy. Opłata abonamentowa zaczyna się już od 13 zł, a instalacja to koszt zaledwie 1,23 zł. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów usługi telefon stacjonarny Brodnica i okolice.

Telefon stacjonarny ELTRONIK – dlaczego warto?

5 planów taryfowych

W ramach planu taryfowego otrzymują Państwo określoną liczbę minut do wykorzystania na połączenia z telefonami stacjonarnymi w całym kraju oraz określoną liczbę minut na połączenia komórkowe. W ramach najmniejszej taryfy mają Państwo do dyspozycji po 80 minut na obydwa rodzaje połączeń, a w ramach najbardziej rozbudowanej taryfy – 2400 minut na połączenia stacjonarne i 300 minut na komórkowe. Po przekroczeniu dostępnych w ramach abonamentu minut naliczana jest dodatkowa opłata, określona w Cenniku.

Darmowe rozmowy z innymi użytkownikami usługi ELTRONIK

Połączenia z abonentami ELTRONIK nie zużywają minut dostępnych w ramach abonamentu, dzięki czemu w sieci rozmawiasz całkowicie za darmo.

Atrakcyjne ceny

Najtańszy abonament na telefon stacjonarny ELTRONIK to koszt zaledwie 13 zł. Znikomy jest także koszt instalacji, gdyż wynosi on jedynie 1,23 zł*. Podczas podpisywania umowy zostają Państwo poinformowani o wysokości miesięcznych opłat oraz o wszelkich dodatkowych opłatach, które mogą wyniknąć z przekroczenia minut dostępnych w taryfie.

Naliczanie sekundowe

Usługa telefonu stacjonarnego ELTRONIK rozliczana jest według rzeczywistego czasu rozmowy, a nie od każdej rozpoczętej minuty połączenia.

Możliwość zachowania dotychczasowego numeru

Przeniesienie numeru zostanie zrealizowane bezpłatnie.

Bezpieczeństwo

Brak możliwości pirackiego podłączenia lub podsłuchiwania rozmów.

Bilingi on-line

W każdej chwili mają Państwo dostęp do informacji o stanie rachunku za połączenia telefoniczne oraz mogą sprawdzić liczbę wykorzystanych minut.

Jeden rachunek

W przypadku posiadania kilku usług oferowanych przez ELTRONIK, otrzymują Państwo jeden rachunek, dzięki czemu łatwiej jest zachować kontrolę nad opłatami i dokonywać je za pomocą jednego przelewu.

Bezpłatna prezentacja numeru (CLIP)

Numer telefonu dzwoniącego będzie wyświetlany na Państwa aparacie telefonicznym, o ile jest wyposażony w wyświetlacz.

Możliwość blokady połączeń wychodzących

Mają Państwo możliwość dokonania połączeń wychodzących np. z obawy przekroczenia bezpłatnych minut i poniesienia dodatkowych kosztów

Usługa fax2mail

Otrzymywane wiadomości fax mogą być w łatwy sposób przekazywane na Państwa adres e-mailowy w postaci pliku pdf.

Telefon stacjonarny
W super cenach
PakietDarmowe minuty w sieci EltronikDarmowe minuty poza siecią (cała Polska)Darmowe minuty tel. komórkowePołączenia do sieci komórkowychCena brutto*
SeniorBez ograniczeń80800,60 zł13 zł
OszczędnyBez ograniczeń80800,60 zł10 zł
Tanie rozmowyBez ograniczeń2601200,49 zł16 zł
OptymalnyBez ograniczeń12001800,49 zł31 zł
Darmowe rozmowyBez ograniczeń24003000,49 zł51 zł
Zalety
  • Aktywacja usługi kosztuje jedyne 1,23 zł!
  • Konkurencyjne ceny rozmów międzynarodowych
  • naliczanie sekundowe

* – ceny dla Abonentów korzystających z promocji „W Pakiecie Najtaniej”