ELTRONIK oferuje usługę telefonii stacjonarnej, która skierowana jest do użytkowników indywidualnych oraz biznesu zamieszkałych na terenie miejscowości: Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Lubawa, Biskupiec, Kurzętnik, Nielbark, Mszanowo oraz Bratian. Zapewniamy możliwość połączeń lokalnych, międzymiastowych, komórkowych oraz międzynarodowych w atrakcyjnych cenach .Posiadamy konkurencyjne ceny abonamentu.

Oferujemy usługę Twój Fon, dzięki której w Państwa domu lub firmie może zostać uruchomiony telefon stacjonarny. Nasi Klienci mogą wybierać spośród 5 elastycznych planów taryfowych oraz korzystać z wielu udogodnień, które zapewniane są w ramach każdej taryfy. Opłata abonamentowa zaczyna się już od 13 zł, a instalacja to koszt zaledwie 1,23 zł (oszczędzasz 364,77 zł). Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów świadczenia usługi Telefonii stacjonarnej.

Telefon stacjonarny ELTRONIK – dlaczego warto mieć taką usługę?

W dobie dynamicznie rozwijającej się telefonii komórkowej pytanie o sens posiadania telefonu stacjonarnego wydaje się uzasadnione. Odpowiedzmy więc na to pytanie. Czemu telefony stacjonarne wciąż się przydają?

Podstawową zaletą telefonu stacjonarnego jest prostota jego obsługi. Brak kłopotów z zasięgiem oraz jakością rozmów, co jest zwłaszcza ważne, gdy mieszkamy w miejscu, gdzie sygnał telefonii komórkowej jest słaby. Telefony stacjonarne to na pewno dobre rozwiązanie dla osób starszych, chociażby dla tych, które nie lubią specjalnie nowinek technicznych a łatwy w obsłudze telefon umożliwi im kontakt z rodziną. Dla osób lubiących prowadzić długie rozmowy telefoniczne, tańszym i wygodniejszym rozwiązaniem będzie na pewno telefon stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Posiadając telefon stacjonarny w sieci ELTRONIK możemy skorzystać z wielu usług dodatkowych takich jak: darmowa prezentacja numeru dzwoniącego CLIP,  przekierowanie połączenia przychodzącego na inny numer, automatyczna  informacja o stanie rachunku za połączenia, budzenie, zablokowanie prezentacji naszego numeru CLIR, wybieranie skrócone czyli zaprogramowanie pod jednym przyciskiem telefonu numeru, z którym chcemy się połączyć. W każdej chwili mamy dostęp do swojego bilingu rozmów, z którego możemy wyczytać koszt połączenia lub ile nam zostało jeszcze darmowych minut.

Telefon stacjonarny dla biznesu – dlaczego warto go mieć?

Zaletą telefonu stacjonarnego będzie z pewnością jego zasięg, który nigdy się nie „urywa”. Wiele firm zlokalizowanych jest w miejscach, które nie posiadają dobrego zasięgu, ze względu na niekorzystne krzyżowanie się różnych fal bądź położenie z dala od nadajników komórkowych. Prowadzenie rozmów biznesowych w warunkach nieustannie słabnącego połączenia jest skazane na niepowodzenie, a w niektórych branżach nieustanne proszenie klienta o powtórzenie ostatniej kwestii skutkować może jego szybkim zniechęceniem i odejściem do konkurencji. Co bardzo istotne, telefonia stacjonarna w żaden sposób nie wpływa na bezpieczeństwo sieci komputerowej, znajdującej się w danym budynku. Posiadanie telefonu stacjonarnego to także kwestia wizerunku. Wiele osób bardziej ufnie podchodzi do firm korzystających z telefonii stacjonarnej. Posiadanie telefonu stacjonarnego może więc znacznie przyczynić się do budowy pozytywnego wizerunku firmy i większego zaufania  ze strony klientów. Duże firmy i instytucje zawsze posiadają numer stacjonarny. Dlaczego? Zaufanie społeczeństwa jest bowiem znacznie wyższe do firm, które posiadają numer stacjonarny. Dzieje się tak dlatego, ponieważ klienci takich firm uważają, że kontaktują się z poważną firma, posiadająca swoją główną siedzibę, w której zawsze znajdzie się pracownik mający czas na rozmowę i wyjaśnienie pilnej kwestii.

Usługi dodatkowe

Firmy posiadające telefon stacjonarny z ELTRONIK  mogą korzystać z usług dodatkowych. Oprócz standardowych usług opisanych powyżej, do dyspozycji mają jeszcze takie usługi jak:

Usługa centrex

Posiadając usługę centrex w firmie nie musimy kupować centralki abonenckiej. Usługa ta jest wirtualną centralką, która jest realizowana poprzez centralę ELTRONIK. Możemy wewnątrz firmy kontaktować się za pomocą numerów skróconych o dowolnej długości np. dwucyfrowo, jeśli firma mieści się w różnych lokalizacjach  możemy prowadzić rozmowy  w obrębie jednej centralki (warunkiem jest aby wszystkie oddziały firmy były w sieci ELTRONIK).

Usługa Fax2mail

Podstawową funkcją tej usługi jest odbieranie wiadomości ze standardowego faksu poprzez pocztę elektroniczną e-mail w postaci pliku w formacie pdf.

Telefon stacjonarny
W super cenach
PakietDarmowe minuty w sieci ELTRONIKDarmowe minuty poza siecią (cała Polska)Darmowe minuty tel. komórkowePołączenia do sieci komórkowychCena brutto*
SeniorBez ograniczeń90900,60 zł13 zł
OszczędnyBez ograniczeń90900,60 zł10 zł
Tanie rozmowyBez ograniczeń2701300,49 zł16 zł
OptymalnyBez ograniczeń12202000,49 zł31 zł
Darmowe rozmowyBez ograniczeń24203200,49 zł51 zł
Zalety
  • Aktywacja usługi to jedyne 1,23 zł!
  • Konkurencyjne ceny rozmów międzynarodowych
  • naliczanie sekundowe

* – ceny dla Abonentów korzystających z promocji „W Pakiecie Najtaniej”

Promocja ograniczona czasowo i terytorialnie. Darmowe minuty dotyczą osób korzystających z eFaktury