ELTRONIK to lokalny i ceniony dostawca telekomunikacyjny, który dostarcza swoje usługi kablowe na terenie miast: Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Lubawa, Biskupiec, Kurzętnik, Nielbark, Kruszynki, Karbowo, Mszanowo oraz Bratian.

W naszej ofercie Telewizji cyfrowej mogą Państwo wybierać spośród 3 starannie dobranych pakietów oraz  ofert Premium. Zapewniamy dostęp do dużej liczby popularnych kanałów telewizyjnych, w tym m.in. kanałów informacyjnych, rozrywkowych, muzycznych, sportowych, filmowych, kanałów dla dzieci, a także szeregu programów lokalnych. Dodatkowo w naszej telewizji oglądać można transmisje Mszy Świętych z lokalnych kościołów.

Cyfrowa Telewizja Kablowa ELTRONIK – dlaczego warto?

Telewizja HD

Kanały w wysokiej rozdzielczości HD gwarantują doskonałą jakość obrazu, a większa liczba pikseli sprawia, że obraz na dużych ekranach jest bardziej szczegółowy.

Telewizja w 4K

Kanały w rozdzielczości 4K posiadają 4-krotnie większą liczbę pikseli od powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. Obraz jest bardziej szczegółowy i zawiera więcej detali. Jest to istotne głownie dla fanów sportu czy osób oglądających filmy.

Przewodnik po programach (EPG)

Dzięki elektronicznemu przewodnikowi zawsze mają Państwo pod ręką informacje o aktualnie nadawanych oraz o zaplanowanych programach. W kilka sekund można sprawdzić informację o pozycji programowej, takie jak tytuł, obsada, reżyseria, kraj produkcji czy krótki opis programu.

Wybór wersji językowej

Jeśli dana stacja telewizyjna udostępnia możliwość wyboru wersji językowej napisów pod emitowanym programem, nasi Klienci mają możliwość z niej skorzystać. To doskonała opcja nie tylko dla widzów posługujących się innym językiem niż ten, w którym nadawany jest program, ale także świetna możliwość nauki języków.

Blokada rodzicielska

Dzięki blokadzie rodzicielskiej mają Państwo pełną kontrolę nad oglądanymi przez dzieci programami oraz stacjami telewizyjnymi. Istnieje możliwość zablokowania programów, które uważają Państwo za nieodpowiednie dla swoich pociech.

Wysokiej jakości sprzęt do odbioru

Urządzenie do odbioru cyfrowej telewizji kablowej dobieramy w zależności od posiadanego przez Państwo odbiornika telewizyjnego. Do odbioru sygnału może posłużyć dekoder lub moduł CI. Posługujemy się jedynie sprzętem, który zapewnia dobrą jakość sygnału.

Wybierz
Mulitroom

Usługa umożliwiająca domownikom oglądanie różnych kanałów telewizyjnych na kilku telewizorach w tym samym czasie!
Dzięki usłudze multiroom Twój wykupiony pakiet, w cenie promocyjnej odbierasz na kilku telewizorach.
Multiroom to wygoda, nowoczesność, praktyczność i innowacyjność.

Niedaleka
Przyszłość

Obecna Telewizja cyfrowa znalazła swojego następcę w naszej sieci w postaci Telewizji z zastosowaniem najnowszej technologii IP. Nowoczesna usługa będzie dostępna w naszej ofercie już od listopada 2020 r. Technologia dostarczania usługi telewizji w postaci IPTV  zapewnia także szereg możliwości, z których będzie można skorzystać w niedalekiej przyszłości, a wśród nich:

 • Usługa Vod i PPV – usługa „płać i oglądaj
 • Messaging – otrzymywanie informacji tekstowych od Operatora
 • Nowe pakiety tematyczne
 • Usługę Time Shift – zatrzymuj, cofaj,  przewijaj
 • Usługę Catch Up – cofnięcie się nawet 7 dni do audycji, których emisja już się odbyła
 • Usługę PVR realizowaną na bezpośrednie żądanie Abonenta

Wybierz telewizję IPTV od ELTRONIK i ciesz się możliwością oglądania swoich ulubionych programów z dodatkową funkcjonalnością.

Telewizja Cyfrowa
W super cenach
Dom
Plus
Dom
Lux
Dom
VIP
50 zł/mies.
 • Aktywacja tylko 1 zł
 • Długość umowy 24 miesiące
 • Oferta 106 programów
65 zł/mies.
 • Aktywacja tylko 1 zł
 • Długość umowy 24 miesiące
 • Oferta 151 programów
135 zł/mies.
 • Aktywacja tylko 1 zł
 • Długość umowy 24 miesiące
 • Oferta 162 programów
Pakiety Premium
Pakiet Abonament
miesięczny
CANAL+ Select 48,60 zł
CANAL+ Prestige 59,40 zł
Pakiet HBO HD 27,25 zł
HBO GO (dostępne z pakietem HBO HD) 18,45 zł
TV Republika 5 zł
ELEVEN 15 zł
Sprzęt DTV
Moduł CI Dekoder HD
Moduł dedykowany do telewizorów z wbudowanym tunerem DVB-C.

Urządzenie uniwersalne współpracujące z każdym typem odbiorników telewizyjnych obsługujące MPEG4, posiada cyfrowy port HDMI, TV SCART czyli tzw. eurozłącze oraz gniazdo USB, do którego można podłączyć pamięć PENDRIVE.