Tam gdzie kabel nie sięga

INTERNET
RADIOWY

– BEZ LIMITU –
– BEZ OGRANICZEŃ –
– BEZ PRZERWY –
– ROUTER WiFi –

Oferta Internetu radiowego ELTRONIK kierowana jest zarówno do firm i instytucji jak i osób prywatnych, zamieszkałych wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości instalacji tradycyjnej sieci kablowej lub sieci światłowodowej.

Zapewniamy Internet radiowy, którego cena zaczyna się już od 55 zł miesięcznie. W ofercie kierowanej do klientów indywidualnych znajdą Państwo dwa warianty usługi – 20 Mbit/s lub 30 Mbit/s. Klienci biznesowi mogą natomiast liczyć na indywidualnie negocjowaną ofertę, w ramach której prędkość łącza może wynosić nawet 1000 Mbit/s. Aby mieli Państwo pewność, że w Państwa miejscu zamieszkania możliwe będzie zapewnienie wysokiej jakości połączenia, polecamy skorzystanie z zamówienia bezpłatnej wizyty naszych techników, którzy dokonają sprawdzenia warunków technicznych.

Internet radiowy ELTRONIK – dlaczego warto?

Nielimitowany Internet

Radiówka ELTRONIK nie narzuca żadnych ograniczeń w czasie korzystania ani w ilości przesyłanych danych. Jako jeden z nielicznych operatorów w regionie oferujemy Internet bez limitu GB, który jest idealnym rozwiązaniem do pracy i nauki zdalnej.

Stała prędkość

Prędkość łącza, stanowiąca przedmiot umowy jest średnio w 98% gwarantowana.

Wysokiej jakości sprzęt

Stosujemy sprzęt radiowy firmy Ubiquiti, oferujący nowoczesne technologie, takie jak 802.11ac, dzięki czemu osiągamy niskie czasy opóźnień (ping). Stosowane rozwiązania pozwalają na komfortowe korzystanie z usługi nawet w momentach intensywnego przesyłania danych, np. podczas grania w gry on-line czy prowadzenia wideorozmów.

Połączenie typu „punkt – multipunkt”

Łącze radiowe zestawiamy pomiędzy Państwa lokalizacją, a naszym nadajnikiem, który podłączony jest bezpośrednio z siecią kablową, w tym w większości światłowodową.

Atrakcyjna cena

Koszt aktywacji (w tym montaż) to jedyne 156 zł. Dodatkowo ELTRONIK oferuje Państwu zakup routera na własność w cenie promocyjnej 149 zł.

Łatwa instalacja

Montaż polega na poprowadzeniu kabla z pomieszczenia, gdzie instalowany będzie router do anteny mocowanej na zewnątrz budynku na uchwycie. Kabel przeprowadzamy przez otwór w ścianie lub wykorzystując istniejące otwory bądź szczeliny wentylacyjne. Zawsze staramy się aby instalacja była jak najmniej inwazyjna. Jeśli wewnątrz domu/mieszkania mają Państwo własną sieć LAN istnieje możliwość podłączenia naszej instalacji do tej sieci np. w szafce teletechnicznej.

Możliwość podłączenia wielu urządzeń

Dzięki routerowi Internet może być rozdzielony do kilku urządzeń, z których Państwo korzystają.

Serwis techniczny

Nasi technicy są dostępni codziennie do godziny 21:30, służą pomocą i poradą oraz błyskawicznie reagują na zgłaszane przez Państwo usterki. Klienci biznesowi mogą mieć zagwarantowany w umowie czas reakcji serwisu. Dodatkowo, każdy Klient ma przydzielonego osobistego opiekuna, do którego może zwracać się z wszelkimi pytaniami dotyczącymi Internetu w technologii radiowej.

Bezpieczeństwo

Posiadamy Certyfikat Bezpieczeństwa Przemysłowego, wydany przez ABW.

Możliwość korzystania z innych usług telekomunikacyjnych – np. telefonia.

Klient indywidualny
Prędkość łącza
20 Mb/s
Prędkość łącza
30 Mb/s
55 zł/mies.
  • Aktywacja 156 zł
  • Długość umowy 24 miesiące
  • Brak limitu pobierania i wysyłania danych
72 zł/mies.
  • Aktywacja 156 zł
  • Długość umowy 24 miesiące
  • Brak limitu pobierania i wysyłania danych

– Promocja ograniczona czasowo i terytorialnie, cena zawiera upust ze względu na korzystanie z eFaktury


Klient biznesowy

Zapytaj o ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy. Oferta i ceny negocjowane indywidualnie: 

56 6498 110, 602 113 643.

Formularz kontaktowy

    Informacja: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma ELTRONIK „Media” Sp. z .o.o. – Sp. k. z siedzibą w Brodnicy przy ul. 3 Maja 3, NIP 874-15-88-284, Regon 871522439. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania w tym żądania wydania ich kopii oraz żądania ich sprostowania, usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych osobowych do innego administratora, do cofnięcia zgody a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.